THE GREATEST GUIDE TO DOğAL TAşLAR

The Greatest Guide To doğal taşlar

The Greatest Guide To doğal taşlar

Blog Article

Ateş grubunda yer alan Yay burcunun doğal taşları ametist, yakut, topaz, sodalit ve turkuazdır. Bu taşlar arasında yer alan ametist ve yakut, Yay burcu kişilerin enerjilerini dengeler. Aynı şekilde Yay burcunun diğer doğal taşları da ihtiyaca yönelik tercih edilebilir.

Yaşamsal enerjiyi hissedebilmenin en önemli yollarından birisi ise doğal taşlar ile etkileşim kurabilmektir. Yaşamın pozitif enerjisi ile oluşmuş doğal taşlar her ne kadar aksesuar olarak tercih ediliyor olsalar da sağlık açısından büyük bir yarara sahiptirler. Taşların faydalarını görmenin en büyük noktası cilt ile doğrudan temas etmeleridir. Cildiniz ile doğrudan temas edecek taşlar, enerji akışınızı düzenleyecek, sizi sakinleştirecek ve bu özelliklerin yanı sıra daha pek çOkay yararı bulunacaktır.

Burç taşları kullanımı için kişilerin doğal taş seçimini kendi burcuna göre yapması yeterli olacaktır. Örneğin eğer başak burcuysanız doğal taş alırken mavi safir tercih edebilirsiniz. Bu şekilde seçtiğiniz doğal taşla aranızda manevi bir enerji aktif hale gelecektir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Web page adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bu üçü bilinenin aksine unutkanlığa iyi geldikleri faydaları ile kanıtlanmıştır. Aynı zamanda zekanızı açacak ruhsal sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak sizleri rahatlatacaktır.

Doğal taş temizliği taşların nötr hale getirilmesi olarak da bilinmektedir. Doğal taşlar bulundukları yerin enerjilerinden alırlar.

Şifalı oldukları inanılan doğal taşlar son derece güzel, dayanıklı ve nadirdir. Doğal taşlarla yeni ilgilenmeye başlayanlar, hangi taşın hangi burca ya da hangi soruna iyi geldiğine dair araştırmalar yapıyor. Biz de sizler için doğal taşların özelliklerini detaylı bir şekilde derledik. Keyifli okumalar…

Teninize temas eden süksinik asit saniyeler içerisinde salgılanmaya başlar bu salgı sizleri gevşetecek ağrı ve sızınızı kesecektir. Şifa veren doğal taşlar arasından kehribar taşı oldukça popülerdir.

Kişinin kendi potansiyelini fark etmesini sağlayarak fikirlerinin akışını teşvik eder. Bu taşın bulunduğu ortamdaki kişiyi tehlikelere karşı koruyacağına da inanılır. Solar pleksus ve sakral çakrayla uyumlanır. Pirit taşı, Aslan burcunun taşıdır. Fakat dileyen herkes bu taşı kullanabilir.

Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Mücevher ya da süs eşyası olarak kullanılan mineral taşların, enerjileri olduğuna inanılır. Hem görsel olarak hoş gelen hem de vücuda farklı etkileri olduğuna inanılan bu taşların her birinin farklı özellikleri bulunur.

Doğal taş milyonlarca yıl önce toprağın altında basınç ve ısının etkisi ile ortaya çıkmıştır. En eski yapı malzemeleri arasında yer alan doğal taşlar, kendi titreşimleri ile etrafa enerji yayarlar. Doğal taşların enerjilerini kayıp etmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle ölümsüz olarak da bilinmektedirler. ÇAlright medeniyette doğal taşlar çOkay değerli kabul edilmiştir. Uzmanlar kişilerin kendilerine uygun taşı buldukları zaman hem taşta hem de kişinin enerjisinde değişkenlik olduğunu söyler.

 Doğal taşlar arasında tansiyon için kullanılan doğal taş sedef taşıdır. Sedef taşının para ve bereket taşı olduğunu biliyoruz. Fakat tansiyon doğal taşlar hastası müşterilerimizden de duyduklarımıza göre bunu doğruluyoruz.

Bu soru en çAlright karşımıza çıkan sorulardan bir tanesi. Peki hangi doğal taşı kullanmalıyım sorusunun cevabını nasıl buluruz?

Report this page